حسینی: نفت گردن کلفت است و این می تواند یک هشدار برای ما باشد، فدراسیون تصمیمی بگیرد که باشگاه ها و تیم امید متضرر نشوند

به گزارش مجله پیامک، سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان از فدراسیون فوتبال خواست تصمیمی بگیرد که مانع از متضرر شدن تیم های لیگ فزونی و تیم فوتبال امید ایران گردد.

حسینی: نفت گردن کلفت است و این می تواند یک هشدار برای ما باشد، فدراسیون تصمیمی بگیرد که باشگاه ها و تیم امید متضرر نشوند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بعد از تغییر و تحول در تیم پیکان، جزو تیم هایی بودیم که تمرینات را زود آغاز کردیم. ما تیم جوان، جمع و جور و خوبی داریم که تمرینات خوبی انجام داده ایم، اما بازی اول فصل به این مسائل که کدام تیم تمریناتش را زود آغاز نموده است یا دیر، ربط ندارد. شاید تیم حریف تمریناتش را دیر آغاز نموده باشد، اما کارش در آغاز فصل سخت گردد یا با حضور بازیکنان باتجربه تیم حریف بهتر عمل کند.

سرمربی تیم پیکان که فصل گذشته در تیم نفت مسجدسلیمان کار نموده بود درباره شناختش از این تیم، گفت: شناخت من از تیم نفت مسجدسلیمان برای فصل گذشته است و برای این فصل تنها پنج شش بازیکن این تیم از فصل قبل هستند. ضمن اینکه کادر فنی آنها نیز تغییر نموده و نفت تیم جدیدی شده است. نفت همواره تیم گردن کلفتی بوده که بازی ها را هم خوب و قوی آغاز می نماید که این یک هشدار است.

وی درباره اینکه پیکان نسبت به برگزاری بازی هایش بدون بازیکنان امید اعتراض دارد و آیا با درخواست آنها برای بازی در فیفادی موافقت شده است یا نه، گفت: کار در آغاز لیگ همواره سخت است و اینکه ما در آغاز کار سه بازیکن مان را هم نداشته باشیم، انسجام مان را به دست نمی آوریم. بازی های تیم امید هم در فیفادی نیست و این مسئله کار را سخت می نماید. البته سرمربی تیم امید هم پیگیر این مسئله بود که بازی ها به فیفادی منتقل گردد، اما فدراسیون باید تصمیمی بگیرد که باشگاه ها و تیم امید متضرر نشوند و تعامل شکل بگیرد و تیم امید هم به اهدافش برسد.

وی درباره اینکه ناصر جنگی داور مسابقه است که داوری جوان به شمار می رود، گفت: من درباره داوران صحبت نمی کنم و فقط آرزو دارم این داور یک روز خوب داشته باشد و بتواند با آرامش قضاوت کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه تیم امید ایران که حالا سه بازیکن پیکان را در اختیار دارد در چه شرایطی می تواند طلسم رفتن به المپیک را بشکند در شرایطی که تعامل با باشگاه ها نیز سخت است، گفت: همانطور که گفتم سرمربی تیم امید پیگیر بود که بازی های این رده نیز در فیفادی برگزار گردد و اگر این اتفاق در آینده رخ دهد، مسئله ای بین باشگاه ها و تیم امید به وجود نمی آید. مسئله صعود نکردن به المپیک فراتر از بازیکن دادن یا ندادن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2091

به "حسینی: نفت گردن کلفت است و این می تواند یک هشدار برای ما باشد، فدراسیون تصمیمی بگیرد که باشگاه ها و تیم امید متضرر نشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: نفت گردن کلفت است و این می تواند یک هشدار برای ما باشد، فدراسیون تصمیمی بگیرد که باشگاه ها و تیم امید متضرر نشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید