حذف تصادفی لایک های کاربران در اینستاگرام

به گزارش مجله پیامک، اینستاگرام به دلیل یک باگ، کانتر لایک را موقتا برای برخی از کاربران مخفی کرد.

حذف تصادفی لایک های کاربران در اینستاگرام

بعضی از کاربران اینستاگرام روز سه شنبه از حذف لایک ها در اپلیکیشن خود که به دلیل یک باگ بود، غافلگیر شدند. این شرکت سالهاست حذف لایک را آزمایش می کند و تصادفا این تست را برای بعضی از کاربران نمایش داد.

سخنگوی اینستاگرام به سی ان ان گفت: ما ناخواسته افراد بیشتری را به تست روز سه شنبه اضافه کردیم که ناشی از یک باگ بود و به زودی این مشکل را برطرف کرده و لایک های این دسته از کاربران را برمی گردانیم.

انجام این تغییر مدتی است که تحت بررسی واقع شده است. آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام در سال 2019 در وایرد25 بیان نمود که این پلتفرم شمار لایک های پستهای کاربران را مخفی خواهد کرد. در ابتدا لایک های بعضی از کاربران برای امتحان این قابلیت مخفی خواهند شد.

موسری گفته بود ما تصمیماتی خواهیم گرفت که به کسب و کار آسیب می زنند به شرط این که به سلامت روحی و روانی مردم کمک کنند.

اینستاگرام مخفی کردن لایک ها را در استرالیا، برزیل، کانادا، ایرلند، ایتالیا، ژاپن و نیوزیلند تست کرده است.

لایک های کسانی که تحت این آزمایش قرار دارند به طور کامل مخفی نمی شود. کاربران می توانند لایک های تصاویر و ویدیوهای پست شده توسط خود را مشاهده کنند اما لایک های پستهای کاربران دیگر برایشان قابل مشاهده نخواهد بود.

آدام موسری در آوریل سال 2019 به بازفید نیوز گفته بود حذف لایک ها برای کاهش فشار بر افراد است تا برای ابراز خودشان احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اینستاگرام تنها پلتفرم رسانه اجتماعی نیست که در حال آزمایش حذف معیارهای عمومی است. فیس بوک که شرکت مادر اینستاگرام است، در سپتامبر سال 2019 حذف لایک های بعضی از پستها را آزمایش کرد. جک دورسی، مدیرعامل توییتر هم مدتها قبل به تمایلش برای حذف لایک های توییتها اشاره کرده بود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1567

به "حذف تصادفی لایک های کاربران در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف تصادفی لایک های کاربران در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید