تکذیب کشته شدن مسئوول یکی از داروخانه ها در اهواز

به گزارش مجله پیامک، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تکذیب کشته شدن مسئوول یکی از داروخانه ها در اهواز، اظهار کرد: به هیچ عنوان این جریان مربوط به داروخانه های اهواز و حتی استان خوزستان نیست.

تکذیب کشته شدن مسئوول یکی از داروخانه ها در اهواز

به گزارش فارس، چند روزی است فیلمی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در فیلم نشان می دهد فردی وارد یکی از داروخانه های شهر شده و پس از آنکه با مخالفت پزشک داروخانه با فروش داروی مورد نظر رویرو می شود به وسیله کُلت اقدام به کشتن وی می کند.

برخی از کاربران فضای مجازی بدون اطلاع از صحت موضوع مدعی شدند این حادثه در یکی از داروخانه های کیانپارس در اهواز رخ داده است، اما واقعیت چیست؟

حسین کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این رابطه، با تکذیب این شایعه اظهار کرد: به هیچ عنوان این جریان مربوط به داروخانه های اهواز و حتی استان خوزستان نیست.

وی با بیان اینکه بنده نیز اطلاع ندارم مربوط به کدام شهر یا استان است، اضافه کرد: پس از اطلاع از موضوع برای اطمینان از همکاران ما در معاونت غذا و دارو صحت موضوع را جویا شدیم که معین شد مربوط به استان نیست.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، گفت: مردم بدون اطمینان از صحت موضوع نباید اقدام به انتشار آن کنند و اخبار را از مبادی رسمی و خبرگزاری ها دریافت کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1578

به "تکذیب کشته شدن مسئوول یکی از داروخانه ها در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب کشته شدن مسئوول یکی از داروخانه ها در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید