تهدید دانشجویان ایرانی به جای مقابله با تحریم های آمریکا در دانشگاه های انگلیس

به گزارش مجله پیامک، گاردین گزارش داد دانشگاه های انگلیس برخی از دانشجویان ایرانی خود را که به دلیل تحریم های بانکی آمریکا علیه ایران قادر به پرداخت به موقع شهریه خود نبوده اند تهدید به تعلیق از تحصیل نموده اند.

تهدید دانشجویان ایرانی به جای مقابله با تحریم های آمریکا در دانشگاه های انگلیس

به گزارش، به نقل از روزنامه گاردین، دانشگاه های انگلیس برخی از دانشجویان ایرانی خود را که به دلیل تحریم های بانکی آمریکا علیه ایران قادر به پرداخت به موقع شهریه خود نبوده اند تهدید به تعلیق از تحصیل نموده اند.

پارسا سادات، دانشجوی حقوق دانشگاه ریدینگ یکی از دانشجو هایی است که ممکن است به همین دلیل قادر به اتمام تحصیلش نباشد. او قادر به پرداخت شهریه خود نبوده است.

گاردین نوشته خانواده او قادر به تأمین هزینه شهریه او هستند، ولی به دلیل تحریم ها نمی توانند مبلغ شهریه را انتقال دهند. دانشگاه به پارسا گفته که در زمان تعطیلات کریسمس به تهران سفر نموده و 5350 پوند شهریه دانشگاه را به صورت نقدی همراه خودش بیاورد. یکی از مقام های دانشگاه در ایمیلی او را تهدید نموده در صورتی که در موعد مقرر شهریه را پرداخت نکند، ترم او تعلیق خواهد شد.

این دانشجو گفته دست کم 6 بار تا حالا به او هشدار داده شده در صورتی که شهریه اش را پرداخت نکند، وضعیت تحصیلی اش معلق خواهد شد. او دانشجوی سال آخر است و دو سال گذشته، 30600 پوند برای تحصیلاتش در این دانشگاه هزینه نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 137

به "تهدید دانشجویان ایرانی به جای مقابله با تحریم های آمریکا در دانشگاه های انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید دانشجویان ایرانی به جای مقابله با تحریم های آمریکا در دانشگاه های انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید