تمام بخاری های گازسوز از مدارس استان تهران حذف می گردد

به گزارش مجله پیامک، استاندار تهران ضمن اعلام پیوستن به کمپین کلاس گرم مدرسه امن، توضیح داد: در راستای استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس و برای حذف تمامی بخاری های گازسوز کلاس های درس از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و تمام کوشش خود را برای برچیده شدن این بخاری های غیراستاندارد انجام می دهیم.

تمام بخاری های گازسوز از مدارس استان تهران حذف می گردد

به گزارش مجله پیامک انوشیروان محسنی بندپی در نشست مشترک مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و روسای هیأت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهر و شهرستان های تهران ضمن پیوستن به کمپین کلاس گرم مدرسه امن، از همکاری استانداری تهران برای حذف تمام بخاری های گازسوز کلاس های درس استان تهران اطلاع داد.

محسنی بندپی با اشاره به اهمیت مدارس و دانش آموزان در کشور اظهار داشت: حوادث ناگواری که از مدارس و گوشه و کنار به گوش انسان می رسد بسیار ناراحت کننده و متأثر کننده است. دانش آموزان در آینده می توانند از سرمایه های کشورباشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، وی گفت: برای حذف بخاری های گازسوز از کلاس های درس استان تهران به هر میزان که برای این کار اعتبار احتیاج باشد، 50 درصد آن را از محل اعتبارات ملی و 50 درصد دیگر را از اعتبارات استانی و همراهی خیرین مدرسه ساز بهره خواهیم برد تا برای همواره این سیستم های گرمایشی ناایمن جمع آوری شوند.

در نشست مشترک مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و روسای هیأت مدیره مجامع خیرین مدرسه ساز شهر و شهرستان های تهران با استاندار تهران،علی شهری - مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران - گزارشی در مورد آخرین وضعیت کلاس های درسی که احتیاجمند استانداردسازی سیستم های گرمایشی دارند، ارائه و در ادامه به راه اندازی کمپین همه برپا کلاس گرم مدرسه امن در کشور اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 155

به "تمام بخاری های گازسوز از مدارس استان تهران حذف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام بخاری های گازسوز از مدارس استان تهران حذف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید