(تصاویر) سرانجام شایعات درباره کیم جونگ اون

به گزارش مجله پیامک، در سه هفته گذشته کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در انظار عمومی ظاهر نشده بود که این امر شایعاتی بسیاری را پیرامون سلامتی وی ایجاد کرد. برخی منابع حتی برآورد هایی را در خصوص مرگ رهبر کره شمالی مطرح کرده بودند.

(تصاویر) سرانجام شایعات درباره کیم جونگ اون

به گزارش ایسنا به نقل از یونهاپ، کیم جونگ اون در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید کود شیمیایی در منطقه ای در شمال پیونگ یانگ شرکت کرده است. تصاویر این مراسم را خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر کرده است. تصاویر نشان می دهد که کیم یو جونگ، خواهر کوچک تر رهبر کره شمالی در این مراسم برادرش را همراهی می کند.

بر اساس گزارش یونهاپ، این نخستین باری است که رهبر کره شمالی طی هفته های گذشته در انظار عمومی حاضر می شود. او آخرین بار 20 روز پیش در تاریخ 11 آوریل در یک نشست حزب حاکم کارگر دیده شده بود.

خبرگزاری کره شمالی امروز (شنبه) تصاویری را از مراسم افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی در سونچون منتشر کرده و گزارش داده است که این مراسم روز جمعه با حضور رهبر کره شمالی برگزار شده است.

طبق این گزارش، رهبر کره شمالی در این مراسم از سیستم تولید این کارخانه کود شیمیایی و نقش آن در صنعت شیمیایی و مواد غذایی کشور تمجید کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 987

به "(تصاویر) سرانجام شایعات درباره کیم جونگ اون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) سرانجام شایعات درباره کیم جونگ اون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید