ترکیب هیات مدیره پرسپولیس و استقلال معین شد

به گزارش مجله پیامک، با توافقات صورت گرفته بین وزارت ورزش و اقتصاد ترکیب چینش هیات مدیره پرسپولیس و استقلال تعیین شد.

ترکیب هیات مدیره پرسپولیس و استقلال معین شد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، بحث انتخاب اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال حالا تبدیل به یک اختلاف جدیدی در فوتبال کشورمان شده، به طوری که وزارت ورزش و جوانان یک تصمیم می گیرد اما سازمان خصوصی سازی نظر دیگری دارد. درحالی که وزارت ورزش و جوانان و وزارت اقتصاد به عنوان متولیان مجمع دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توافق نموده اند که برگزاری مجمع این دو باشگاه بعد از بازی های جام حذفی صورت بگیرد، اما امروز آگهی برگزاری این مجمع در نشریات کثیرالانتشار منتشر شد.

این در حالی است که این آگهی طبق قانون یک هفته قبل از برگزاری مجمع باید منتشر می شد و انتشار آن به همین علت بوده و قرار نیست مجمع سرخابی ها 30 اردیبهشت برگزار گردد. در توافقی که در مذاکرات حمید سجادی وزیر ورزش و خاندوزی وزیر اقتصاد انجام شده، مجمع این دو باشگاه یکی دو روز بعد از فینال جام حذفی برگزار خواهد شد تا تصمیمات لازم در باره هیات مدیره این دو باشگاه صورت بگیرد. این درحالی است که هیات مدیره این دو باشگاه 5 نفره هستند، اما این احتمال وجود دارد که تعداد آن به 7 نفر هم برسد، هر چند که احتمال آن زیاد نیست.

وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی عالی ورزش مذاکرات خود را با وزارت اقتصاد انجام می دهد و طرف مذاکرات این وزارتخانه، سازمان خصوصی سازی نیست. به همین علت توافقات در سطوح عالی دو وزارتخانه انجام شده تا این دو باشگاه بدون تغییرات تا خاتمه جام حذفی به کار خود ادامه دهند تا مبادا در آستانه بازی های حساس، حاشیه هایی ایجاد گردد.

با توافقات انجام شده و در صورتی که هیات مدیره هر دو باشگاه 5 نفره باشد، 3 عضو آن را وزارت ورزش و جوانان معرفی خواهد نمود و 2 عضو هم از طرف وزارت اقتصاد در ترکیب هیات مدیره دو باشگاه قرار خواهند گرفت. اگر هیات مدیره دو باشگاه 7 نفره گردد، این ترکیب 4 به 3 خواهد شد به این صورت که 4 عضو را وزارت ورزش معرفی می نماید و 3 عضو در اختیار وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2245

به "ترکیب هیات مدیره پرسپولیس و استقلال معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب هیات مدیره پرسپولیس و استقلال معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید