ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش مجله پیامک، معاون دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می گردد.

ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، علی اشرفی زاده معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر گفت: با درخواست دانشجویان و شورای صنفی اجازه حذف درس یا ترم که مهلت قبلی آن 13 خرداد اعلام شده بود تا 30 خرداد تمدید شد، البته انتظار می رود در این فاصله اطلاعات لازم درباره نحوه ارزیابی در هر درس به دانشجویان اعلام گردد تا با آگاهی و اطمینان خاطر بیشتری بتوانند تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: در مورد دروس عملی تصمیمات خوبی اتخاذ شده که جزییات آن پس از انجام آنالیز های لازم توسط دانشکده ها به زودی اعلام می گردد. لازم می دانم به دانشجویانی که در آستانه فراغت از تحصیل قرار داشته و نگران دروس عملی خود هستند، اطمینان دهم که مجموعه آموزش دانشگاه از تمامی ظرفیت های خود برای حل مسائل آنان استفاده خواهد نمود.

معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر با بیان اینکه ترم تابستان به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می گردد، گفت: در این زمینه مدیریت خدمات آموزشی در حال اجرا رایزنی های نهایی با دانشکده مجری بوده و جزییات لازم به زودی اعلام می گردد.

وی تاکید نمود: هر گونه گزارش تقلب یا تخلف احتمالی در ارزیابی های غیرحضوری با سختگیری مضاعف آنالیز شده و مسئولیت عواقب آن بر عهده دانشجو خواهد بود. البته امیدوارم با چنین مواردی روبرو نشویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1047

به "ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید