ترامپ: جانسون می داند چطور پیروز گردد

به گزارش مجله پیامک، رئیس جمهوری آمریکا از توانایی بوریس جانسون در اداره کردن بریگزیت دفاع کرد! جانسون اخیرا حمایت بعضی از نمایندگان حزب خود در مجلس بریتانیا را از دست داده و آن ها خواهان به تعویق انداختن روند بریگزیت شده اند.

ترامپ: جانسون می داند چطور پیروز گردد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، طی سخنرانی چهارشنبه اش در کاخ سفید، خطاب به مجله پیامک گفت: او [نخست وزیر بریتانیا] دوست من است، و با تمام توان به این موضوع می پردازد، شکی در این نیست.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، روز سه شنبه با پیوستن 21 تن از نمایندگان حزب او به مخالفانش در مجلس، با ناکامی مهمی روبرو شد؛ نمایندگان مخالف او قصد دارند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را عقب بندازند.

ترامپ طی اظهاراتش گفت: بوریس می داند چگونه پیروز گردد، در خصوص او نگران نباشید.

جانسون محافظه کار، حامی قاطع بریگزیت است و وعده داده تا بریتانیا را در تاریخ سی و یکم اکتبر از اتحادیه اروپا خارج کند؛ حتی اگر توافقی برای معین رویه این خروج به دست نیاید. مجلس عوام بریتانیا، روز چهارشنبه در تازه ترین اقدام، رای به عقب افتادن این خروج داده است.

ترامپ پیش تر، ترزا می، نخست وزیر سابق بریتانیا را به دلیل عدم توانایی اش در پیشبرد بریگزیت، مورد نقد قرار داده بود.

هنگامی که بوریس جانسون در ماه ژوئیه روی کار آمد، ترامپ از رابطه شخصی خود با او سخن گفت و نسبت به توانایی او در پیشبرد بریگزیت -علی رغم وجود چنددستگی در مجلس بریتانیا- ابراز اطمینان نموده بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 400

به "ترامپ: جانسون می داند چطور پیروز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: جانسون می داند چطور پیروز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید