بهترین زمان برای چرت زدن در طول روز چه زمانی است؟

به گزارش مجله پیامک، دینو/ شاید فکر کنید که چرت زدن در روز فقط به بچه ها اختصاص دارد اما فراموش نکنید که توماس ادیسون، مارگارت تاچر، النور روزولت و لئوناردو داوینچی جزو افراد مشهوری بوده اند که به چرت زدن علاقه زیادی داشتند. خواب به موقع می تواند ما را خلاق تر و سالم تر کند و استرس را کاهش دهد. حتی یک چرت 20 دقیقه ای در وسط روز می تواند تاثیر خوبی بر بدن ما داشته باشد. چرت زدن روزانه می تواند برای هر شخصی آرامش بخش باشد و بر خلق و خوی ما تاثیر خوبی بگذارد زیرا بخشی از خستگی روز را از بدن و ذهن بیرون خواهد کرد. اما در ادامه بهترین زمان برای چرت زدن را خواهیم گفت.

بهترین زمان برای چرت زدن در طول روز چه زمانی است؟

بهترین زمان برای چرت زدن

بهترین زمان برای یک چرت خوب بین ساعت 2-3 بعد از ظهر است. بسیاری از ما روش و زمان صحیح چرت زدن را نمی دانیم. برای بیشتر افراد بهترین زمان چرت زدن، 2 یا 3 بعدازظهر است. در واقع بعد از صرف وعده غذایی ناهار بهترین زمان برای یک چرت عالی است. از سوی دیگر این زمان برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. برای مثال افرادی که 6 صبح بیدار می شوند، بهترین زمان چرت روزانه برایشان ساعت 1:30 بعدازظهر است. اما اگر 7 صبح بیدار می شوید باید ساعت 2 بعدازظهر چرت بزنید.

توصیه می شود که چرت بزنید اما مهم است بدانید که مدت زمان چرت زدن شما نباید بیش از 30 دقیقه باشد. علت این است که چرت بیش از حد، باعث خستگی، کسلی و بی حسی شما خواهد شد. در نتیجه برای اینکه نشاط داشته باشید، یک چرت 30 دقیقه ای برایتان کافی خواهد بود.

منبع: همگردی
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1048

به "بهترین زمان برای چرت زدن در طول روز چه زمانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین زمان برای چرت زدن در طول روز چه زمانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید