بادوام ترین ماشین های دنیا ، تویوتا پادشاه بی رقیب استقامت ، عکس

به گزارش مجله پیامک، گجت نیوز نوشت: بادوام ترین خودروهای دنیا معرفی شدند. تویوتا با 6 محصول و بالاتر از هوندا و جنرال موتورز توانست عنوان بادوام ترین خودروساز دنیا را از آن خود کند.

بادوام ترین ماشین های دنیا ، تویوتا پادشاه بی رقیب استقامت ، عکس

مجله معتبر iSeeCars بیش از 2 میلیون خودرو با کارکردهای بالا که حدود 20 سال قبل فراوری شدند را مورد آنالیز قرار داد و توانست فهرستی از بادوام ترین خودروهای دنیا را تهیه کند. طبق فهرست منتشر شده، شرکت تویوتا با 6 محصول توانست عنوان بادوام ترین خودروساز دنیا را از آن خود کند. لازم به ذکر است در این مطالعه فقط خودروهایی که حداقل به مدت 10 سال فراوری و به بازار عرضه شدند مورد آنالیز نهاده شدند.

بعلاوه فورد هوندا و جنرال موتورز با سه محصول در جایگاه دوم، فورد با دو محصول در جایگاه سوم و نیسان نیز با پیکاپ تایتان در جایگاه چهارم بادوام ترین خودروساز نهاده شد. در فهرست بادوام ترین خودروهای دنیا نیز تویوتا سکویا با کارکرد 477 هزار کیلومتر، تویوتا لندکروزر با کارکرد 450 هزار کیلومتر و شورلت سابرین با کارکرد 427 هزار کیلومتر به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار دارند. در ادامه فهرست بادوام ترین خودروهای دنیا را مشاهده می کنید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 آذر 1401 بروزرسانی: 11 آذر 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2172

به "بادوام ترین ماشین های دنیا ، تویوتا پادشاه بی رقیب استقامت ، عکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "بادوام ترین ماشین های دنیا ، تویوتا پادشاه بی رقیب استقامت ، عکس" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادوام ترین ماشین های دنیا ، تویوتا پادشاه بی رقیب استقامت ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید