ایستگاه هواشناسی متروکه خانه خرس های قطبی!

به گزارش مجله پیامک، دیمیتری کخ یک عکاس روسی حیات وحش است که برای عکاسی از خرس های قطبی یک ایستگاه هواشناسی متروکه معروف شده است.

ایستگاه هواشناسی متروکه خانه خرس های قطبی!

به گزارش خبرنگاران، بسیاری از ما عادت داریم که خرس ها را میان برف و در آب های یخ زده قطب شمال ببینیم، اما عکس های دیمیتری کخ از خرس ها به دلیل این که در مکانی غیرمتداول و نامتعارف نسبت به آنچه مخاطب انتظار دارد خلق شده، مورد توجه قرار گرفته است.

ایستگاه هواشناسی مورداستفاده در تصاویر دیمیتری در سال 1922 ساخته و در سال 1934 بسته شد.

دیمیتری در مورد این تجربه می گوید: من همیشه می خواستم عکس های زیبایی از خرس های قطبی بگیرم؛ این هدف اصلی اردو های عکاسی ما بود. انتظار داشتیم آن ها را بیشتر در جزیره ورانگل که در سراسر جهان به دلیل داشتن خرس های زیاد مشهور است، ملاقات کنیم؛ اما امسال شاید به دلیل تابستان بسیار سرد، این طور نبود. طبیعت همیشه زمانی که انتظارش را ندارید، شگفتی ها را به روی سرتان می بارد. وقتی از جزیره کولیوچین در نزدیکی ساحل شمالی چوکوتکا گذر کردیم، در پنجره های متروک آنجا متوجه حرکاتی شدیم. هنگامی که نزدیک شدیم، دیدیم که چند خرس داخل ساختمان هستند! پیش از این خرس ها هرگز داخل آن ساختمان ها دیده نشده بودند، بنابراین این موقعیت از فرصت هایی بود که یک بار در زندگی برای یک عکاس رخ می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2003

به "ایستگاه هواشناسی متروکه خانه خرس های قطبی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه هواشناسی متروکه خانه خرس های قطبی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید