اولین مصاحبه مسی بعد از قهرمانی دنیا؛ می خواستم جام را از یک نفر خاص تحویل بگیرم ، تصویر زشت از من را پاک کنید

به گزارش مجله پیامک، لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه پاریسن ژرمن برای اولین بار پس از قهرمانی در جام جهانی 2022 یک مصاحبه شرکت کرد.

اولین مصاحبه مسی بعد از قهرمانی دنیا؛ می خواستم جام را از یک نفر خاص تحویل بگیرم ، تصویر زشت از من را پاک کنید

به گزارش خبرنگاران ماه گذشته تیم های آرژانتین و فرانسه فینال مسابقات جام جهانی 2022 قطر را برگزار کردند که در نهایت، شاگردان لیونل اسکالونی با درخشش مسی توانستند در ضربات پنالتی مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهند و جام طلایی را بالای سر ببرند.

مسی در مصاحبه ای با رادیو اوبانا پلی گفت: دوست داشتم دیگو مارادونا در کنار ما می بود و عالی می شد اگر خودش جام قهرمانی را به من می داد، اما می دانم که علیرغم زنده نبودنش، او از آسمان ها شاهد قهرمانی آرژانتین در جام جهانی بود. او از آسمان ها ما را راهنمایی می کرد و راضیم که توانستیم همه را راضی کنیم.

آهنگ قهرمانی آرژانتین؟ عاشق این آهنگ شده بودم و قبل از جام جهانی نیز این مسئله را خطاب کردم، اما در آن موقع مردم خیلی به آن توجه نمی کردند. رفته رفته این آهنگ ترند شد و به خاطر ریتمش، بسیاری از طرفداران به آن گوش دادند.

راضیی بعد از گل مقابل هلند؟ همان لحظه به فکرم رسید. برخی از بچه های هم تیمی گفتند دیدی فن خال چه گفت؟ همین باعث شد تحریک بشوم و آن حرکت را بکنم. اتفاقی بود که افتاد. از آن کارم خوشم نمی آید. ولی ما در لحظاتی پرتنش بودیم و همه عصبی شده بودیم. به هیچ وجه از قبل به این ماجرا فکر ننموده بودم. دوست ندارم که آن تصویر از من باقی بماند.

پیغام من به لیونل مسی جوان؟ اتفاقی فوق العاده در انتظار توست و اصلاً نمی توانی آن را تصور کنی. مسیر بسیار زیبایی در پیش داری که با وجود لحظات سخت و دردناک، باز هم زیباست و یادت باشد که هرگز تسلیم نشوی، چون در نهایت تو می توانی به بزرگترین خواسته و آرزوی زندگی انت برسی.

من به خاطر پیغام های زیادی که از طرف مردم دریافت نموده بودم، از اینستاگرام بیرون انداخته شدم. فکر کنم میلیون ها پیغام دریافت کردم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2205

به "اولین مصاحبه مسی بعد از قهرمانی دنیا؛ می خواستم جام را از یک نفر خاص تحویل بگیرم ، تصویر زشت از من را پاک کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین مصاحبه مسی بعد از قهرمانی دنیا؛ می خواستم جام را از یک نفر خاص تحویل بگیرم ، تصویر زشت از من را پاک کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید