اظهارنظر عجیب آنچلوتی درباره آینده گواردیولا

به گزارش مجله پیامک، برکناری جنارو گتوسو از سرمربیگری والنسیا سوژه ای برای یک اظهارنظر جالب از سوی هموطن او در رئال مادرید کارلو آنچلوتی شد.

اظهارنظر عجیب آنچلوتی درباره آینده گواردیولا

گتوسو در ابتدای هفته جاری با توافق دوجانبه به کار خود در تیم بحران زده والنسیا سرانجام داد که این اتفاق ناراحتی استاد پیشین او شد هرچند کارلتو معتقد است که همه مربیان فوتبال چنین سرنوشتی را تجربه نموده اند، البته او زمانی که به یاد آورد بعضی مربیان از جمله پپ گواردیولا در دوران مربیگری شان اخراج نشده اند اظهارنظر جالبی انجام داد.

آنچلوتی که در میلان سال ها به عنوان سرمربی گتوسو را تمرین داد، درباره اخراج هموطنش از مربیگری والنسیا گفت: اخراج شدن بخشی از شغل ماست. ما هر وقت که راهنمایی تیمی را قبول می کنیم باید این واقعیت را مدنظر داشته باشیم. من فکر می کنم که همه مربیان اخراج شده اند را تجربه نموده اند. شاید پپ گواردیولا تنها استثنا باشد اما او هم اگر به مربیگری ادامه دهد، یک روز اخراج خواهد شد. این بخشی از شغل ماست و خود من هم بارها اخراج شده ام اما هنوز هم دارم مربیگری می کنم. در زندگی چیزهای بدتری هم هست.

آنچلوتی: هیچ تورنمنتی را فدای تورنمنت دیگر نمی کنیم/ بنزما و مودریچ باید در رئال بازنشسته شوند

گتوسو و آنچلوتی در ماه ژانویه در سوپرجام اسپانیا با یکدیگر روبرو شدند و به طرز عجیبی در آستانه بازی اعلام کردند که دیگر با یکدیگر خوب نیستند و بیش از یک سال است که ارتباط ندارند. گتوسو که با راهنمایی آنچلوتی دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، پس از اخراج شدن آنچلوتی از ناپولی در سال 2019 جانشین او شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2207

به "اظهارنظر عجیب آنچلوتی درباره آینده گواردیولا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر عجیب آنچلوتی درباره آینده گواردیولا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید