ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟، کمی از بیخیالیتان کم کنید خبرنگاران

به گزارش مجله پیامک، مهاجم استقلال گفت: آخر مگر می شود ما یک زمین ثابت نداشته باشیم. یعنی تا این حد دریافت یک زمین سخت است؟ اگر سخت نیست کمی از بی خیالی تان کم کنید.

ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟، کمی از بیخیالیتان کم کنید خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ارسلان مطهری سال گذشته تعویض طلایی فرهاد مجیدی لقب گرفته بود اما امسال با نظر فکری به ترکیب اصلی اضافه شده و در کنار قائدی زوج خط حمله استقلال را تشکیل داده است.هرچند ارسلان به اندازه سال گذشته برای استقلال گل نزده اما کماکان مهره کلیدی تیم صدرنشین لیگ به حساب می آید.

بازیکنان استقلال پس از بازی با نساجی از همه چیز گله داشتند، از زمین تمرین گرفته تا تنوع غذایی. مثل اینکه خیلی از شرایط موجود شاکی هستید؟

هم من و هم بچه ها پس از بازی درخصوص مسائل مالی و امکانات صحبت کردیم. من کماکان فکر می کنم برای باشگاه استقلال زشت باشد یک نوع غذا جلوی بازیکنش بگذارد و از آن مهم تر اینکه مسائل مالی دلیل این اتفاق باشد. شاید یک بازیکن نتواند گوشت قرمز بخورد. البته اینکه خوب است، از آن بدتر اینکه باشگاه استقلال زمین چمن برای تمرین ندارد. ما الان 4 ماهی می شود در ورزشگاه انقلاب تمرین نکرده ایم. بعد هم که داخل زمین می رویم تازه باید کلوخ جمع کنیم! همه مسائل ما از همین جا شروع می شود چراکه ما هرچه در زمین تمرین انجام دهیم به زمین مسابقه منتقل می شود. به نظرم مسئولان باشگاه باید هرچه زودتر یک فکر اساسی بکنند.

تمام این حرف و حدیث ها در حالی مطرح شده که الان صدر جدول هستید و باید از حاشیه دور باشید.

بهترین تایم برای کمک به تیم زمانی است که ما صدر جدول هستیم وگرنه بعد از اینکه صدر را از دست دادیم دیگر کمک فایده ای ندارد. البته این را هم بگویم که با وجود تمام این مسائل کم کاری از سوی بازیکنان صورت نگرفته و نمی گیرد. الان نیم فصل شده اما بعضی از بازیکنان ما 5 درصد و تعدادی هم 10تا 15 درصد از پول شان را گرفته اند، یعنی زیر 20 درصد. من فقط می خواهم بدانم خود مدیرعامل باشگاه از اینکه زیر 20 درصد به بازیکنان پرداختی داشته خجالت نمی کشد؟! ما انتظار داریم آقای مددی وقتی به ورزشگاه آمدی و تیم برد، حداقل به رختکن بیا و یک خسته نباشید به بازیکنان بگو. دلیل این رفتارها چیست؟ ما برای شادی دل هواداران و خوشحالی آنها می دویم و هیچ منتی هم نیست چون سرباز استقلال هستیم اما شما نباید وضع را خراب کنی. من شخصا فکر می کنم مدیریت با این رفتارها کار را خراب می کند.

صحبت های بازیکنان استقلال باعث شده تا هواداران بار دیگر شرایط این روزهای تیم شان را با پرسپولیس مقایسه کنند.

آخر مگر می شود ما یک زمین ثابت نداشته باشیم. یعنی تا این حد دریافت یک زمین سخت است؟ اگر سخت نیست کمی از بی خیالی تان کم کنید. شما چیز دیگری جز بی خیالی می بینید؟ شاید هم چیز دیگری است و دوستان به فکر تیم هستند که به این مسایل اهمیت نمی دهند. در کل من نمی توانم بفهمم دوستان چه کار می کنند که ما یک سالن وزنه درست نداریم. فقط خواهش می کنم دوستان هر کاری که می کنند هر چه زودتر مسائل را حل کنند چراکه در غیراین صورت اتفاقات بدی برای استقلال می افتد.

بیشتر صحبت های مان در مورد مسایل حاشیه ای بود، کمی هم در مورد مسایل فنی صحبت می کنی؟

اگر بخواهم فنی صحبت کنم فقط باید بگویم که خدا را شکر که 3 امتیاز بازی با نساجی را گرفتیم چون خیلی برایمان مهم بود. شرایط فنی به نظر خوب است چراکه بازیکنان و کادرفنی زحمت خود را می کشند. بازهم می گویم ذهن ما الان بیشتر از اینکه روی مسایل فنی باشد به سمت کمبود امکانات می رود و این اصلا خوب نیست.

به این ترتیب فکر می کنی بتوانید قهرمان نیم فصل شوید؟در حالی که بازی سختی مقابل سپاهان در پیش دارید.

صددرصد همینطور است. سپاهان همیشه تیم خوبی بوده است. باید تمام تمرکزمان را بگذاریم تا بتوانیم یک نتیجه خیلی خوب بگیریم. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نگرفته ایم چه برسد به سپاهانی که جایگاه خودش را دارد. برای سپاهان احترام قائل هستیم اما فقط 3 امتیاز را می خواهیم چراکه برد این بازی برای ما حیاتی است. ما می خواهیم خاطره خوبی را در پایان نیم فصل برای هواداران مان رقم بزنیم.

سال گذشته ذخیره بازی می کردی و آمار خوبی در گلزنی داشتی اما امسال باوجود حضور در ترکیب اصلی عملکرد خوبی در گلزنی نداشته ای. در این خصوص هم صحبت می کنی؟

من گلزنی را خیلی دوست دارم و خیلی برایم مهم است که گل بزنم اما مهم تر از این برایم بردن تیم است. من امسال هم با تمام وجود در خدمت استقلال بوده ام و امیدوارم بتوانم بازیکن مؤثری برای استقلال باشم.

همشهری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1550

به "ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟، کمی از بیخیالیتان کم کنید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسلان مطهری: مدیران استقلال خجالت نمی کشند؟، کمی از بیخیالیتان کم کنید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید