اجرای طرح آبا در راستای استفاده از تجهیزات آموزش الکترونیکی

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - مدیرکل آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش برای بازدید از فرایند اجرای طرح آشتی با آموزش (آبا)، وارد کرمان شد.

اجرای طرح آبا در راستای استفاده از تجهیزات آموزش الکترونیکی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، گودرز شاهمرادی در بدو ورود به کرمان در جلسه مشترک با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای معاونان هدف از سفر خود به کرمان را بازدید از فرایند اجرای طرح آشتی با آموزش (آبا) به ویژه شرایط شکل گیری کلاس ها در مناطق اجرای طرح مطرح کرد.

وی با اشاره به اهمیت بازگشت دانش آموزش بازمانده از تحصیل به آموزش و تأثیر این طرح در کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضع فرهنگی و بهداشتی شهرستان ها و مناطق گفت: طرح ملی آشتی با آموزش (آبا) از روش آموزش از راه دور، با استفاده از تجهیزات آموزش الکترونیکی و ظرفیت های بومی و منطقه ای اجرا می گردد.

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان زیادی با وجود داشتن استعداد و علاقه درس خواندن به واسطه شرایط نامطلوب مالی خانواده از تحصیل باز می مانند که آسیب ها و مسائل زیادی را به وجود می آورد، اما امید است با اجرای کامل این طرح شاهد کاهش آمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در مورد ضرورت اجرای طرح آبا به بیان دیدگاه های خود پرداخت و توضیح داد: آموزش و پرورش استان با تمام توان از آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل حمایت می نماید.

بر پایه این گزارش، طرح آشتی با آموزش (آبا) با هدف بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل در هفت شهرستان جنوبی استان شروع شده و در حال اجراست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1288

به "اجرای طرح آبا در راستای استفاده از تجهیزات آموزش الکترونیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح آبا در راستای استفاده از تجهیزات آموزش الکترونیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید