5 راز عجیب در جهان که همچنان سر به مُهر باقی مانده است

به گزارش مجله پیامک، در این مطلب به اسرار عجیبی پرداخته شده که برخی از آن ها همچنان حل نشده اند.

5 راز عجیب در جهان که همچنان سر به مُهر باقی مانده است

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، چند راز حل نشده اغلب از مسائلی است که در گذشته رخ داده است و این روز ها حتی با پیشرفته ترین وسایل نیز نمی توان آن را فهمید. دانشمندان بر این اعتقاد هستند که برخی از آن ها ممکن است تا سال های زیاد در آینده نیز حل نشوند .

مثلث برمودا

نام مثلث برمودا را حتما شنیده اید. سه جزیره در اقیانوس اطلس که هر ساله قربانی های بسیار زیادی را می گیرند. این مثلث باعث شده است که تابه حال کشتی ها و هواپیما های بسیار زیادی در این منطقه دچار مشکل شوند. همچنان نیز کسی نمی داند چه اتفاقی دراین منطقه رخ میدهد چرا که کسی نمی تواند به انجا برسد.

خطوط نازکار

پرو کشوری است که یکی از این راز های دنیا را در دل خودش قرار داده است. این راز را خطوط نازکار تشکیل می دهند. این خطوط که به شکل حیوان ها و البته موجودات متفاوت است با سنگ درست شده اند و عده ای آن ها را به موجودات فضایی نسبت می دهند. این خطوط به قدری بزرگ هستند که انسان ها باستان امکانات تشکیل آن را نداشته اند.

مو های فرشتگان

یکی از راز های سر به مهری که در دنیا وجود دارد اغلب در اروپا، استرالیا و امریکا رخ داده است. مردم ادعا می کنند که در برخی از روز ها چیز هایی از آسمان به زمین میریزد که بسیار شبیه به مو هستند و البته خیلی سریع نیز از بین می فرایند. البته همچنان اطلاعاتی در مورد آن ها در دسترس نیست چرا که نمونه ای از آن به وجود ندارند.

صدا های تاوس

تاوس نام یک شهر در مکزیک است که در برخی از مواقع صدا های بسیار عجیبی در این شهر می پیچد، اما همچنان کسی نمی داند این صدا ها از چه منبعی به وجود می آیند. این صد ها بسیار شبیه فریاد زدن انسان ها هستند و همچنین بسیار بلند و پر سر و صدا است .

سنگ های دروپا

در سال 1938 تعدادی از زبده ترین باستان شناس ها در حال کاوش در یکی از کوهستان های چین بودند که ناگهان با تعدادی سنگ که به صورت دیسک های فشرده امروزی تراش خورده بودند رو برو شدند. این سنگ ها هیچ پشتوانه تاریخی ندارند و بر روی آن ها اطلاعاتی در مورد اسمان و زمین حکاکی شده است .

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 889

به "5 راز عجیب در جهان که همچنان سر به مُهر باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 راز عجیب در جهان که همچنان سر به مُهر باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید