گزینه اول یحیی گل محمدی برای خرید تابستانی تعیین شد

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - گزینه اصلی یحیی گل محمدی برای چارچوب دروازه پرسپولیس در فصل آینده علیرضا بیرانوند است.

گزینه اول یحیی گل محمدی برای خرید تابستانی تعیین شد

به گزارش خبرورزشی، بعد از جدایی علیرضا بیرانوند، پرسپولیسی ها نگران چارچوب دروازه تیمشان بودند. با انتخاب یحیی گل محمدی و داود فنایی، در نهایت حامد لک به پرسپولیس آمد تا به رویای بچگی خود رنگ واقعیت ببخشد.

حامد لک در بازی های لیگ قهرمانان آسیا درخشید و نقش مهمی در صعود پرسپولیس به فینال بازی ها داشت. در فصل قبل هم حامد خوب کار کرد و عنوان برترین گلر لیگ را بدست آورد. با این حال لیگ بیست و یکم برای لک به بدترین شکل ممکن در حال سپری شدن است و این گلر روزهای کابوس واری را پشت سر می گذارد.

بعد از اشتباه وحشتناک لک مقابل صنعت نفت، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان و البته دربی بزرگ مرکز را نیمکت نشین کند و به احمد گوهری که در نیم فصل به پرسپولیس آمد، میدان دهد. لک که چندی قبل قراردادش را با پرسپولیس تمدید نموده بود، در بازی محبت آمیز پرسپولیس با تیم ملی امید باز هم اشتباه کرد و یک گل بد دریافت کرد. بعد از آن هم یحیی تصمیم گرفت این بازیکن را تعویض کند و حامد هم نسبت به این موضوع معترض شد.

بعد از این اتفاقات یحیی تصمیم به کنار گذاشتن لک گرفت و به این گلر بیان کرد فعلا در تمرینات حاضر نشود. چیزی که معین است، لک به انتها کار خود در پرسپولیس رسیده و حتی اگر با عذرخواهی بتواند مجوز بازگشت به تمرینات را برای ادامه بازی های لیگ برتر بگیرد، یکی از خروجی های پرسپولیس در تابستان خواهد بود.

یحیی که به خوبی از ضعف شدید تیمش در درون دروازه با خبر بود، در نیم فصل قصد داشت یک گلر ششدانگ مثل بیرانوند را به ترکیب تیمش اضافه کند و حتی باشگاه پرسپولیس برای جذب علیرضا نامه رسمی هم فرستاد ولی باشگاه بواویستا با جدایی بیرانوند مخالفت کرد. حالا که به فصل جابجایی نزدیک می شویم، بار دیگر گل محمدی از مدیران باشگاه پرسپولیس درخواست کرد که برای سال بعد، یک دروازه بان مطمئن جذب نمایند و انتخاب اول یحیی هم بیرانوند است.

طی روزهای اخیر و به خصوص بعد از نمایش خوب علیرضا حقیقی مقابل استقلال، شایعاتی مبنی بر بازگشت این گلر به پرسپولیس مطرح شد. بعلاوه عده ای از پیوستن نفراتی مثل پیغام نیازمند و محمدرضا اخباری به پرسپولیس صحبت کردند، که هیچکدام صحت ندارد. گزینه اول گل محمدی برای فصل آینده فقط علیرضا بیرانوند است و خود علیرضا هم برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

با وجود اینکه بیرانوند از یک تیم پرتغالی پیشنهاد دارد، ولی علیرضا دوست دارد به پرسپولیس برگردد و این موضوع را حتی به نزدیکانش هم اعلام نموده است. با جذب بیرانوند، خیال یحیی و طرفداران پرسپولیس برای پست دروازه بانی راحت خواهد شد و علیرضا هم می تواند با انجام بازی های خوب در ترکیب پرسپولیس، فیکس بازی کردن در جام جهانی را برای خودش تضمین کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2073

به "گزینه اول یحیی گل محمدی برای خرید تابستانی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه اول یحیی گل محمدی برای خرید تابستانی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید