کشف داروهای قاچاق در تهران

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت مالی تهران از کشف 20 میلیارد ریال دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران اطلاع داد.

کشف داروهای قاچاق در تهران

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی ولی پور گودرزی با اعلام این خبر اعلام کرد: با کسب خبری پیرامون توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت مالی برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی توضیح داد: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و به دست آمد مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آن ها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.

رئیس پلیس امنیت مالی با اشاره اینکه با هماهنگی های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضائی اخذ شد، اضافه نمود: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام و پیروز شدند ضمن دستگیری متهم در آنالیز از داخل این داروخانه 12 هزار و 188 عدد انواع دارو، 30 هزار و 700 عدد لوازم بهداشتی، 3 هزار و 600 عدد سرنگ و یک هزار و 920 قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف نمایند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را 20 میلیارد ریال محاسبه نموده اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1444

به "کشف داروهای قاچاق در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف داروهای قاچاق در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید