وام سرمایه در گردش بانک ها ، کدام بانک ها وام برای تامین اقتصادی می دهند؟

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران، بعضی از بانک ها به مشتریان خود برای تامین اقتصادی پروژه ، تجهیز محل کار، تامین اقتصادی و… وام می دهند. بیشتر بانک های فعال در شبکه بانکی این تسهیلات را به مشتریان اعطا می نمایند. در این گزارش به آنالیز بعضی از بانک هایی که وام سرمایه در گردش می دهند پرداخته شده است.

وام سرمایه در گردش بانک ها ، کدام بانک ها وام برای تامین اقتصادی می دهند؟

بانک دی

بانک دی به مشتریان حقیقی و حقوقی به جهت تامین مالی تسهیلاتی را اعطا می نماید. متقاضیان دریافت این وام می توانند نسبتی از موجودی سپرده یکساله خود را وام دریافت نمایند. دریافت این تسهیلات نیازمند سپرده گذاری بلندمدت در بانک است و نرخ سود سپرده ای هم که بانک به مشتریان پرداخت می نماید 12 درصد تعیین شده است.

بانک دی در این تسهیلات، نسبت به 85 درصد از سپرده مشتری وام با نرخ سود 15تا 17 درصد اعطا می نماید. برای دریافت این وام متقاضیان باید بالای 18 سال سن داشته باشند. بعلاوه این تسهیلات پس از اعتبارسنجی به صورت آنی پرداخت می گردد، بنابراین دوره انتظار برای دریافت تسهیلات به این مورد بستگی دارد.

بانک گردشگری

بانک گردشگری در جهت حمایت از مشتریان و تأمین نیازهای مالی کوتاه مدت به ویژه تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش های مختلف مالی، تسهیلات تأمین سرمایه در گردش را اعطا می نماید.

برای دریافت این وام ضروری است تا متقاضی بالای 18 سال سن داشته و اگر اقساط معوق یا دارای سابقه چک برگشتی است، ابتدا باید نسبت به تسویه حساب اقدام کند و بعد از آن درخواست تسهیلات را بدهد. نرخ سود این تسهیلات 18 درصد تعیین شده است.

بانک پارسیان

این بانک به مشتریان حقیقی خود تسهیلات اعطا می نماید. این تسهیلات نرخ های چهار،هشت، 12، 15 و 18 درصد مبتنی بر میانگین موجودی هر مشتری و مدت بازپرداخت قابل انتخاب با اقساط ماهانه یک تا شصت ماه یا یکجا در سررسید تا شش ماه اعطا می گردد.

باید در سه ماه حداقل میانگین سه میلیون تومان در یکی از سپرده های مشمول طرح وجود داشته باشد بعلاوه برای مشتریان کسب و کار و مشاغل حرفه ای حداقل مجموع واریزی در حساب باید 15 میلیون تومان باشد. مبلغ این وام هم تا هفت برابر اندازه سپرده مشتری خواهد بود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1945

به "وام سرمایه در گردش بانک ها ، کدام بانک ها وام برای تامین اقتصادی می دهند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "وام سرمایه در گردش بانک ها ، کدام بانک ها وام برای تامین اقتصادی می دهند؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام سرمایه در گردش بانک ها ، کدام بانک ها وام برای تامین اقتصادی می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید