والیبال ایران - آمریکا؛ حساس تر از بقیه بازی ها!

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران مهیا می گردد تا با آغاز هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال به مصاف آمریکا برود. شاگردان ولادیمیر آلکنو که پیش از این از 6 بازی پیروز به ثبت 4 پیروزی شده اند فعلا در جدول رده بندی لیگ ملت ها در رده ششم ایستاده اند و شرایط مناسبی دارند.

والیبال ایران - آمریکا؛ حساس تر از بقیه بازی ها!

با این حال تقابل با آمریکا در شروع هفته سوم حساس تر از ملاقات های قبلی است؛ فارغ از اینکه سطح والیبال آمریکا بالاتر از تیم های هلند، کانادا، ایتالیا و بلغارستان در این دوره از رقابت ها است، شرایط جدولی این تیم هم به گونه ای است که می تواند شرایط را برای تیم ملی والیبال ایران سخت کند.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال آمریکا پیش از بازی با ایران از 6 بازی قبلی اش سه برد دارد و فعلا 3 پله پایین تر از ایران در جدول قرار گرفته اند، ولی پیروزی احتمالی آن ها در ملاقات رودررو با ایران تعداد برد های آن ها را با شاگردان آلکنو برابر می نماید و آن وقت بسته به ست شماری حتی ممکن است آمریکا جای ایران را در جدول رده بندی بگیرد. این در شرایطی است که صربستان هم در جدول رده بندی 4 برد دارد و فقط به دلیل ست شماری پایین تر از ایران ایستاده است؛ پس اگر ایران بازی را به آمریکا واگذار کند و صربستان از رقیب بعدی اش بازی را ببرد آن وقت صندلی جدولی تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت ها ممکن است با چند پله سقوط همراه باشد.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در این دوره از رقابت های لیگ ملت های والیبال به دنبال کسب نتیجه نیست و آنطور که سرمربی جدید این تیم برنامه ریزی نموده، در حال محک زدن بازیکنان و میدان دادن به جوانان برای حضوری بهتر در المپیک توکیو است؛ هدفی که تا به الان ولادیمیر آلکنو روس به آن رسیده است.

بازی تیم ملی والیبال ایران قرار است روز چهارشنبه و از ساعت 20.30 دقیقه برگزار گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1705

به "والیبال ایران - آمریکا؛ حساس تر از بقیه بازی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال ایران - آمریکا؛ حساس تر از بقیه بازی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید