همه شرایط برای نتیجه گیری کشتی فرنگی ایران فراهم است

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - ملی پوش کشتی فرنگی ایران معتقد است با شرایطی که فراهم شده، می توان به نتیجه گیری تیم ملی کشتی فرنگی ایران در آسیا، جهان و المپیک امیدوار بود.

همه شرایط برای نتیجه گیری کشتی فرنگی ایران فراهم است

حسین اسدی کشتی گیر ایذه ای وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی درباره آخرین شرایط تیم ملی گفت: به دلیل شیوع کرونا و برگزار نشدن تمرینات، کشتی گیران از آمادگی جسمانی و فنی دور بودند اما خدا را شکر در این 4 مرحله اردویی که برگزار گشت توانستیم به آن میزان از آمادگی لازم دست یابیم.

این کشتی گیر خوزستانی در مورد شرایط فنی خود گفت: سال گذشته در جام تختی به مقام نخست دست یافتم و به رقابت های قهرمانی آسیا در هند اعزام شدند که به خاطر اینکه برای اولین بار بود که در مسابقاتی در این سطح شرکت می کردم به مدال برنز دست یافتم.

وی ادامه داد: وزن 67 کیلوگرم یکی از وزن های سخت و سخت در آسیا و جهان محسوب می شود و کشتی گیران خوبی در این وزن حضور دارند.

اسدی در مورد امکان حضورش در مسابقات پیش رو گفت: اگر کادر فنی صلاح بداند در رقابت های قزاقستان حضور خواهم یافت و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا با دست پر از این مسابقات بازگردم.

وی با بیان اینکه امید زیادی دارم که در وزن 67 کیلوگرم ملی پوش بشوم گفت: حریفان خوبی در این وزن دارم، البته در انتخابی تیم ملی برای حضور در صربستان پیروز شده بودم اما به دلیل تغییر مسابقات به جام جهانی و تصمیم کادر فنی به این رقابت ها اعزام نشدم.

فرنگی کار وزن 67 کیلوگرم کشتی ایران افزود: از لحاظ وزنی مسئله ای ندارم، شرایطم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و به تجربیاتم نیز اضافه نموده شده و کادر فنی به ویژه محمد بنا تمرینات بسیار خوبی را برای ما درنظر گرفته اند و شرایط اردویی نیز از نظر تغذیه و اسکان مطلوب است.

وی ادامه داد: همه شرایط در اردوهای تیم ملی مهیا است تا کشتی گیران به بهترین شکل ممکن در رقابت های گزینشی، قهرمانی آسیا و المپیک حضور یابم و امیدوارم که بتوانیم مزد تلاش هایمان را بگیریم.

اسدی در پایان با تشکر از لقمان رضایی مربی خوزستانی گفت: رضایی زحمات زیادی را برای کشتی خوزستان کشیده است و جا دارد که در اینجا از وی قدردانی کنم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1514

به "همه شرایط برای نتیجه گیری کشتی فرنگی ایران فراهم است" امتیاز دهید

1 کاربر به "همه شرایط برای نتیجه گیری کشتی فرنگی ایران فراهم است" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه شرایط برای نتیجه گیری کشتی فرنگی ایران فراهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید