نرخ آپارتمان زیر قیمت متوسط بازار در تهران

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران : در بازار مسکن واحدهای مسکونی که با سطح قیمتی پایین تر از میانگین قیمت مسکن پایتخت به بازار عرضه شده اند از سوی واسطه ها به عنوان گزینه های پیش روی خانه اولی ها برای خرید معرفی می شوند.

نرخ آپارتمان زیر قیمت متوسط بازار در تهران

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از دنیای اقتصاد، تحقیقات میدانی نشان می دهد در حالی که بخشی از معاملات خرید واحدهای مسکونی نوساز یا کم سن و سال در سال های گذشته از سوی خانه اولی ها انجام می شد، هم اکنون عملا این گروه از واحدهای مسکونی به اجبار از دایره انتخاب این متقاضیان خارج شده و حتی در عمده موارد این متقاضیان توان اقتصادی کافی برای خرید واحدهای مسکونی قدیمی ساز نیز ندارند.

با این حال کماکان در بازار مسکن واحدهای مسکونی که با سطح قیمتی پایین تر از میانگین قیمت مسکن پایتخت به بازار عرضه شده اند از سوی واسطه ها به عنوان گزینه های پیش روی خانه اولی ها برای خرید معرفی می شوند. این واحدهای مسکونی معمولا سن بنایی بالاتر از 15 سال دارند و در عمده موارد عمر بنای آنها به 30 سال نیز می رسد. توصیه واسطه های بازار مسکن به خانه اولی های کم پولی که هنوز در بازار حضور دارند در عمده موارد آن است که چون این متقاضیان در شرایط نبود وام موثر و افت قدرت خرید قادر به خرید واحدهای مسکونی نوساز نیستند این واحدهای قدیمی ساز که متوسط قیمت هر مترمربع از آنها از میانگین قیمت هرمترمربع مسکن در شهر تهران کمتر است را به عنوان گزینه های جدی برای خرید مورد آنالیز قرار دهند و پس از بازسازی آنها دست کم برای یک بازه زمانی چندساله در این واحدها ساکن شوند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1312

به "نرخ آپارتمان زیر قیمت متوسط بازار در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ آپارتمان زیر قیمت متوسط بازار در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید