مهلت داوطلبان برای انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی امروز، 8 مهر به انتها می رسد

به گزارش مجله پیامک، معرفی شدگان به مرحله نهایی بیست وپنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور تا ساعت 24 امروز، 8 مهرماه برای تکمیل اطلاعات ثبت نامی و معین مح برگزاری آزمون خود فرصت دارند.

مهلت داوطلبان برای انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی امروز، 8 مهر به انتها می رسد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با توجه به برگزاری مرحله نهایی بیست وپنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1399 در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور، دانشجویان معرفی شده تا ساعت 24 امروز سه شنبه 8 مهرماه 1399 مهلت دارند اطلاعات ثبت نامی خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org تکمیل کنند.

داوطلبان در این مرحله باید شهر محل آزمون خود را به دقت انتخاب و تائید کنند. برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی معین شده اقدام نکنند کارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.

لازم به ذکر است؛ کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد از روز سه شنبه 22 تا پنجشنبه 24 مهرماه 1399 به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را انتخاب نموده اند، قابل دریافت است.

مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز آدینه 25 مهر سال 1399 در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا (همدان)، دانشگاه رازی (کرمانشاه)، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می گردد.

دانشجویان می توانند برنامه زمان بندی آزمون ها در سایت واحد المپیاد به آدرس https://Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت کنند بر این اساس آزمون ها به صورت تشریحی فقط در روز آدینه 25 مهر از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعدازظهر برگزار می گردد.

دانشجویان معرفی شده به مرحله نهایی المپیاد رشته های شیمی، مهندسی شیمی، زیست شناسی، مهندسی کشاورزی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی مواد و متالورژی می توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود در المپیاد سلول های بنیادی و مهندسی بافت شرکت کنند. این داوطلبان بایستی در زمان معین شهر محل آزمون، رشته مورد نظر المپیاد خود را نیز انتخاب کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1232

به "مهلت داوطلبان برای انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی امروز، 8 مهر به انتها می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت داوطلبان برای انتخاب محل برگزاری المپیاد علمی دانشجویی امروز، 8 مهر به انتها می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید