غنائم مجذوب کننده ماه را اینگونه تصاحب کنید!

به گزارش مجله پیامک، زومیت نوشت: اگر در پی گنج های خارج از کره زمین هستید، نیازی به سفرهای فضایی خیلی طولانی نخواهید داشت و ماه می تواند گزینه ای مجذوب کننده باشد.

غنائم مجذوب کننده ماه را اینگونه تصاحب کنید!

شرکت رمزنگاری LunarCrush می گوید 62 واحد بیت کوین را در نزدیکی قطب جنوب ماه قرار خواهد داد. بدین ترتیب از نظر فنی هرکسی که جرأت کافی برای سفر به ماه را داشته باشد امکان تصاحب این غنائم مجذوب کننده را خواهد داشت که درحال حاضر ارزشی نزدیک به 1.5 میلیون دلار دارد. البته این مقدار بیت کوین قطعاً هزینه های گزاف سفر به ماه را پوشش نخواهد داد.

به گفته جو ویزانی، مدیرعامل LunarCrush هدف از ارائه جایزه در کره ماه این است که به انگیزه ای برای ایجاد دوران اکتشافی تازه تبدیل گردد. او با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی گفت: این جایزه مانند بلیت طلایی برای عصر وب 3 است و درمورد نتیجه آن بسیار هیجان زده هستیم.

به گزارش فیوچریسم، این جایزه به علت احترام به خالق بیت کوین، Nakomoto-1 نام گرفته است اما درواقع یک هارد دیسک محافظ فضایی نیست که حاوی بیت کوین باشد. در عوض، این جایزه فقط یک کلید برای دسترسی به کیف پول رمزارز خصوصی است که روی قسمت مخفی یک ماه نورد به نام MAPP حک شده است.

با این حال، MAPP فقط برای ارسال کلید کیف پول بیت کوین به فضا ساخته نشده و قطعاً LunarCrush مالکیت آن را دراختیار ندارد؛ زیرا از بودجه پتلفرم مذکور خارج است.

هدف واقعی از تأسیس شرکت فضایی Lunar Outpost این است که با حمایت ناسا به کمپینی برای ترغیب شرکت های خصوصی به منظور ارتقای قابلیت ها و زیرساخت های فضایی تجاری مثل راه اندازی اولین شبکه 4G نوکیا روی ماه، تبدیل گردد.

ماه نورد و جایزه رمزارزی آن با پرتاب موشک فالکون 9 اسپیس ایکس برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است. همان طور که گفتیم MAPP در اطراف قطب جنوبی ماه مستقر خواهد شد؛ جایی که برای آزمایش شبکه بی سیم نوکیا به مدت دو هفته مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

LunarCrush از هم اکنون در کوشش است تا با فروش NFT، سرمایه ای را برای جایزه جمع آوری کند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 فروردین 1402 بروزرسانی: 15 فروردین 1402 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2229

به "غنائم مجذوب کننده ماه را اینگونه تصاحب کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غنائم مجذوب کننده ماه را اینگونه تصاحب کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید