عمر متوسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی بیش از 19 سال است

به گزارش مجله پیامک، ناصر هلالی ظهر امروز جمعه در مراسم قدردانی از تلاشگران عرصه حمل و نقل جاده ای بناب که به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای و با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی ترتیب یافته بود، با تأکید بر رعایت شرکت محوری در حمل و نقل بار استان اضافه نمود: با اجرای این طرح بار به نوبت بین شرکت ها و رانندگان تقسیم شده و حق رانندگان پایمال نمی گردد.

عمر متوسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی بیش از 19 سال است

وی گفت: تعداد32 هزار و 289 دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل این استان فعالیت می کنند که عمر متوسط آن ها بیش از 19 سال است که انتظار داریم مسئولان نسبت به ترمیم و بازسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای استان فکر اساسی بکنند.

کشته شدن 145 نفر از رانندگان طی امسال

این گزارش می افزاید، نایب رئیس انجمن های اسلامی کالاهای کشور نیز در این مراسم با بیان اینکه هم اکنون 970 هزار نفر از رانندگان حمل و نقل جاده ای کشور با 152 میلیارد تومان اعتبار بیمه شده اند؛ گفت: 780 هزار نفر نیز برای بیمه شدن ثبت نام نموده اند.

سعید انگوتی با انتقاد از عدم کار کارشناسی اجرا شده در بیمه رانندگان توضیح داد: این بیمه فقط شامل حال رانندگان و همسران آن ها بوده که امیدواریم فرزندان رانندگان نیز بتوانند از مزایای این بیمه استفاده نموده و بهره مند شوند.

وی سپس از کشته شدن 145 نفر از رانندگان طی امسال خبرداد و گفت: لازم است مسئولان امر در خصوص بیمه رانندگان و خانواده های آن ها اهتمام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 140

به "عمر متوسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی بیش از 19 سال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمر متوسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی بیش از 19 سال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید