ضرر هفتاد و پنج میلیارد دلاری گردشگری هند از گسترش کرونا

به گزارش مجله پیامک، بر اساس گزاش وزیر گردشگری هند به دلیل شیوع ویروس کرونا اقتصاد این کشور حدود هفتاد و پنج میلیارد دلار ضرر نموده است. به گفته منابع در چهارشنبه، 18 مارس، وزارت جهانگردی به کمیته دائمی مجلس کشور هند خبر داده که شیوع بیماری کووید-19 تاثیر هفتاد و پنج میلیارد دلاری بر روی گردشگری هندوستان داشته است.

ضرر هفتاد و پنج میلیارد دلاری گردشگری هند از گسترش کرونا

خبرنگاران - این نشست توسط کمیته پارلمانی حمل و نقل، جهانگردی و فرهنگ در خصوص آمادگی برای مقابله با این بیماری برگزار گردید و مقامات وزارتخانه های راه آهن، جهانگردی و حمل و نقل هوایی در خصوص اقدامات اجرا شده توسط آنها برای مقابله با این موضوع سخنرانی کردند.

وزارت جهانگردی به نمایندگی از دبیر، مدیرکل گردشگری، شرح مفصلی داد که در آن گفته شده که در این سال تقویم که نیمی از تابستان آن گذشته است، 70 درصد صنعت گردشگری در این سال تقلیل یافته است.

در این بیانیه عنوان شده است که همچنین 95 درصد از صنایع کوچک و متوسط به سختی تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند و فقط تا یک ماه دیگر قادر به ادامه کار خواهند بود که پس از آن تعطیل خواهند شد.

در ادامه عنوان شده است که به دلیل این بیماری 25 میلیون شغل به طور مستقیم و 20 میلیون شغل به طور غیر مستقیم در شرف تعطیلی هستند که با احتساب افراد خانواده، حدوداً دویست میلیون نفر را تحت تاثیر قرار می دهد.

منبع : کوئینت

منبع: چمدان
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 915

به "ضرر هفتاد و پنج میلیارد دلاری گردشگری هند از گسترش کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر هفتاد و پنج میلیارد دلاری گردشگری هند از گسترش کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید