شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، برای اینکه شرکت زامیاد بتواند به تعهدات خود در قبال مشتریان خودروهای وانت زامیاد عمل کند، مقرر شد مجوز شماره گذاری برای این نوع خودروها صادر گردد.

شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده

براساس اعلام این شرکت، صدور مجوز نهایی پلاک گذاری خودروها در اختیار پلیس راهور است که این امر با انجام مراحل اداری در روزهای آینده، نهایی خواهد شد.

شرکت زامیاد همچنین در واکنش به مطالب درج شده در بعضی رسانه ها مبنی بر متوقف شدن فراوری وانت های زامیاد تا انتها امسال، بیان کرد که با توجه به اخذ مجوزهای قانونی مربوطه، فراوری وانت های زامیاد با موتور Z24 تا انتها امسال ادامه خواهد یافت؛ ضمن اینکه به موازات آن و با بی اثر ساختن تحریم ها، این مجموعه با یاری شرکت های دانش بنیان، توانسته است گواهینامه تایید آلایندگی یورو 5 + EOBD برای وانت های فراوریی با موتور Z24NI را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نیز شرکت بازرسی مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست اخذ کند.

همچنین مطابق با برنامه های توسعه ای گروه خودروسازی سایپا و هماهنگی اجرا شده با سازمان حفاظت محیط زیست در راستای قانون هوای پاک، این شرکت میخواهد در آینده ای نزدیک موتوری با بازدهی بیشتر و با تکنولوژی روز، جایگزین موتور فعلی کند.

منبع: اقتصادنیوز

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1421

به "شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید