ساختمان شمالی پلاسکو نهایت امکانات ایمنی را دارد

به گزارش مجله پیامک، تهران(پانا) - افشین حبیب زاده در مراسم افتتاح ساختمان شمالی پلاسکو مطرح نمود این ساختمان پس از آتش سوزی ساختمان جنوبی آسیب هایی دیده بود. از این رو بحثی در مورد تخریب کامل آن و ایجاد سازه جدید مطرح بود که کسبه با آن مخالف بودند.

ساختمان شمالی پلاسکو نهایت امکانات ایمنی را دارد

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با توجه به مخالفت کسبه، کارشناسان فنی، ساختمان شمالی را مورد ارزیابی قرار داده و اعلام کردند که امکان بازسازی ساختمان وجود دارد و نیازی به تخریب آن نیست.

وی با بیان اینکه برای بازسازی ساختمان شمالی پلاسکو، کسبه پذیرفتند که خود هزینه بازسازی را پرداخت نمایند، گفت: امروز شاهد هستیم که بخش تاسیسات، مکانیک و برق ساختمان به صورت کامل تغییر ، سازه تقویت و بخش معماری ساختمان تغییران جزئی داشته است.

حبیب زاده افزود: با وجود اینکه این ساختمان قدیمی بوده حداکثر امکانات ایمنی را دارد و امروز با ساختمان ایمنی روبرو هستیم که تاییدیه های سازمان آتش نشانی را نیز کسب نموده است.

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با ابراز امیدواری از اینکه ساختمان جنوبی پلاسکو نیز هرچه سریع تر به افتتاح برسد، گفت: هفته گذشته بازدیدی از ساختمان جنوبی داشتم که طبق اطلاعات کسب نموده طبقات بالا در مرحله نازک کاری بوده و طبقات پایینی نیز نزدیک به مرحله نازک کاری است. نمای ساختمان در حال تکمیل است و باتوجه به مذاکرات اجرا شده، امکان افتتاح ساختمان جنوبی پلاسکو در اواسط بهار آینده وجود دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1504

به "ساختمان شمالی پلاسکو نهایت امکانات ایمنی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان شمالی پلاسکو نهایت امکانات ایمنی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید