حمله تِراِشتگن به نویر: نیازی نیست مانوئل در خصوص حس شخصی من نظر بدهد!

به گزارش مجله پیامک، دروازه بان تیم فوتبال بارسلونا نسبت به اظهارات اخیر مانوئل نویر واکنش تندی نشان داد.

حمله تِراِشتگن به نویر: نیازی نیست مانوئل در خصوص حس شخصی من نظر بدهد!

به گزارش خبرنگاران، مارک آندره تِراِشتگن اخیراً پس از اینکه در دو بازی تیم ملی فوتبال آلمان مقابل تیم های هلند و ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو 2020 توسط یواخیم لو مورد استفاده قرار نگرفت و دوباره پشت مانوئل نویر 33 ساله ماند، لب به اعتراض گشود و از نیمکت نشینی ادامه دار خود در تیم ملی آلمان ابراز ناراضایتی کرد.

دروازه بان 27 ساله بارسلونا در حالی اعتراض خود به این موضوع را علنی کرد که در سال های اخیر در بیشتر موارد و در زمانی که نویر مصدوم نبوده، جایی در ترکیب اصلی مانشافت نداشته است. مانوئل نویر اما تراشتگن را متهم به این کرد که نباید ناامیدی خود را علنی می کرد و تأکید کرد اظهارات وی به نوعی بی احترامی به دیگر دروازه بانان تیم ملی آلمان یعنی برند لنو و کوین تراپ است که آنها هم برای بازی برای تیم ملی آلمان می جنگند.

تراشتگن هم در آستانه دیدار امشب (سه شنبه) بارسلونا در خانه بوروسیا دورتموند در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به اظهارات اخیر نویر گفت: می خواهم چیزی در این مورد بگویم. شما نمی توانید بگویید ما رقابتی برای پست دروازه بانی داریم و سپس انتظار داشته باشید که بازیکنان بابت بازی نکردن خرسند باشند. فوتبال یعنی خرسندی، اما ناراحتی و ناامیدی هم دارد.

وی اضافه نمود: نیازی نیست مانوئل نویر در خصوص حس شخصی من نظر بدهد و اظهارت مرا ارزیابی کند. این نظر شخصی من است. اگر به چند سال قبل نگاه کنید، می بینید که من همواره رفتاری درست در تیم ملی آلمان داشته ام و چیزهایی که نویر و دیگران گفته اند، ناعادلانه است. اظهارات مانوئل نامناسب بود اما دیگر نمی خواهم چیز بیشتری در این خصوص بگویم. می خواهم به این بحث سرانجام دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 405

به "حمله تِراِشتگن به نویر: نیازی نیست مانوئل در خصوص حس شخصی من نظر بدهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تِراِشتگن به نویر: نیازی نیست مانوئل در خصوص حس شخصی من نظر بدهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید