تهدید امنیتی دفاتر انجمن هنرپیشگان نیویورک و لس آنجلس را تعطیل کرد

به گزارش مجله پیامک، شایعه تهدید بمب گذاری باعث تخلیه شدن تمام دفاتر انجمن صنفی هنرپیشگان سینما و هنرمندان رادیو و تلویزیون آمریکا در شهر های نیویورک و لس آنجلس شد.

تهدید امنیتی دفاتر انجمن هنرپیشگان نیویورک و لس آنجلس را تعطیل کرد

به گزارش گروه فرهنگی مجله پیامک به نقل از ایندی وایر، شایعه تهدید بمب گذاری باعث تخلیه شدن تمام دفاتر انجمن صنفی هنرپیشگان سینما و هنرمندان رادیو و تلویزیون آمریکا SAG-AFTRA در شهر های نیویورک و لس آنجلس شد.

حضور تیم های خنثی سازی بمب جلوی ساختمان اتحادیه هنرپیشگان آمریکا به دنبال تهدید بمب گذاری

ساختمان های اتحادیه هنرپیشگان که هر دو در مناطق شلوغ هر دو شهر نیویورک و لس آنجلس واقع شده اند، به دلیل بررسی پلیس در مورد تهدید بمب گذاری، برای تمام روز بسته شدند.

پم گرین والت، سخنگوی انجمن در بیانیه ای به رسانه ها گفت: من می توانم تأیید کنم که ما تهدیدی جدی دریافت کرده ایم. ما این تهدید را جدی گرفتیم و دفاتر لس آنجلس و نیویورک را تخلیه کردیم و در حال بررسی صحنه و موقعیت هستیم.

همچنین پلیس لس آنجلس به ایندی وایر گفت که این تهدید در ساعت 11 و 46 دقیقه صبح به صورت تماس تلفنی به بلوک 5700 بلوار ویل شایر در لس آنجلس اجرا شده بود. البته پلیس مشخصا عنوان نکرد که کدام ساختمان هدف این تهدید بوده است.

SAG-AFTRA اتحادیه و انجمن هنرپیشگان سینما و تلویزیون و هنرمندان رادیو تلویزیون آمریکا شامل 160 هزار عضو از هنرمندان رشته های هنرپیشگی گویندگی حرکات موزون دی جِی ها خبر نویسان سردبیران خبری مجریان برنامه های رادیو تلویزیونی عروسک گردان ها صدابرداران خواننده ها بدلکاران هنرمندان تقلیدصدا و دیگر حرفه های رسانه ای می شود. SAG-AFTRA با این تعداد عضو بزرگ ترین اتحادیه هنرمندان در جهان محسوب می شود.

وی گفت که مأموران امنیتی ساختمان پس از اعلام این تهدید، بلافاصله تخلیه محل را آغاز کردند. البته سایت تی ام زی گزارش کرده که از زمان اقدام ترامپ و افزایش تنش بین ایران و آمریکا چندین مورد تهدید امنیتی برای ساختمان های اتحادیه هنرمندان آمریکا روی داده است.

پ. ن: نکته جالب توجه در این خبر اینکه دیروز رسانه های خبری تا ساعاتی پیش از برگزاری مراسم جوایز سینمایی گلدن گلوب نوشته بودند که اقدامات امنیتی در سطح سال های گذشته است و هیچ گونه تمهیدات بیشتر امنیتی برای این دوره در نظر گرفته نشده است حال اینکه در پاراگراف انتهایی همین خبر آمده که این رویداد پس از آن روی داده که دیروز در مراسم جوایز گلدن گلوب که در بِوِرلی هیلز لس آنجلس برگزار شد بخاطر تنش بین ایران و آمریکا، با افزایش شدید تمهیدات امنیتی همراه بود!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 734

به "تهدید امنیتی دفاتر انجمن هنرپیشگان نیویورک و لس آنجلس را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید امنیتی دفاتر انجمن هنرپیشگان نیویورک و لس آنجلس را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید