آموزش های تخصصی مدیریتی به بانوان و جوانان زنجان در دست اجرا است

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران و به نقل از استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در نشست هم اندیشی بانوان استانداری زنجان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا(س)، گفت: بانوان باید ویژگی های ممتاز حضرت زهرا (س) را مورد مطالعه و الگوی خود در زندگی قرار دهند.

آموزش های تخصصی مدیریتی به بانوان و جوانان زنجان در دست اجرا است

حقیقی با اشاره به اینکه تاکنون انتخاب 2 معاون مدیرکل و یک سرپرست حوزه ستادی از میان بانوان شاغل در استانداری زنجان اجرا شده است، اضافه کرد: انتخاب بانوان در پست های مدیران کل، مدیران ستادی، معاونین فرمانداری و معاونین ادارات کل استان در دست پیگیری است و این روند در سال آینده نیز با قوت ادامه خواهد یافت.

وی پرداخت های اجرا شده به کارکنان دولت در استان زنجان را در وضعیت مطلوب تری نسبت به بسیاری از استان های کشور توصیف کرد و گفت: تبدیل وضعیت بخشی از نیروهای قراردادی و بهبود خدمات قابل ارائه به کارکنان دولت از دیگر مواردی است که از سال آینده در استان پیگیری و اجرا خواهد شد.

استاندار زنجان در ادامه سخنان خود با ابراز خرسندی از اینکه خوشبختانه استانداری اکنون در صندلی حاکمیتی خود قرار گرفته است، اظهار کرد: اقدامات موثری از قبیل بازدید های سرزده، جوابگو نمودن مدیران در مقابل رسانه ها، مردم و افکار عمومی، شروع عملیات اجرایی مهمترین پروژه های عمرانی استان و پیگیری مطالبات مردم از مواردی بود که موجب افزایش رضایتمندی عمومی، چابک سازی بدنه مدیریتی استان، افزایش تعامل مدیران با مردم و ایجاد نگرش عمومی مثبت نسبت به استانداری در زنجان شده است.

حقیقی ادامه داد: از بین تمامی پروژه های نیمه تمام استان، 40 پروژه شاخص و موثر برای توسعه استان انتخاب و در دست پیگیری قرار گرفته است که شروع عملیات اجرایی طرح سبزه میدان زنجان، اجرای طرح توسعه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) و بازگشایی محور پادگان زنجان نمونه هایی از این پروژه های عمرانی مهم و شاخص استان می باشد.

وی افزایش درخواست های مردمی برای ملاقات های مردمی را از دیگر نشانه های رضایتمندی و امیدواری مردم برای پیگیری مطالباتشان مطرح نمود و اضافه کرد: خوشبختانه مردم دیدگاه مثبتی نسبت به استانداری یافته اند و حضور گسترده مردم در ملاقات های عمومی نشان دهنده افزایش امیدواری مردم در پیگیری خواسته هایشان می باشد.

حمایت از تیم های ورزشی بانوان و ورزشکاران استان، ایجاد شناسنامه سلامت جسمی بانوان با اجرای مستمر طرح های غربالگری بانوان شاغل استان و پیگیری ارائه مشاوره های خانوادگی و حقوقی از دیگر مواردی بود که از سوی مقام عالی استان مطرح شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 181

به "آموزش های تخصصی مدیریتی به بانوان و جوانان زنجان در دست اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش های تخصصی مدیریتی به بانوان و جوانان زنجان در دست اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید