مسی به صورت رسمی خواستار جدایی شد، هیئت مدیره بارسلونا جلسه اضطراری برگزار کرد

به گزارش مجله پیامک، برآورد ها درباره احتمال جدایی لیونل مسی از باشگاه بارسلونا درست از آب درآمد و ستاره آرژانتینی به صورت رسمی درخواست خود برای جدایی از این تیم را گفت.

مسی به صورت رسمی خواستار جدایی شد، هیئت مدیره بارسلونا جلسه اضطراری برگزار کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکای اس پانیا لیونل مسی بیش از چیزی که به نظر می رسد نسبت به ترک باشگاه بارسلونا مصمم است چرا که او درخواست رسمی خود برای جدایی این تیم را به مدیران تیم آبی و اناری پوش ارائه نموده است.

مسی که به خاطر ناکامی های اخیر بارسلونا و بدون جام سپری شدن فصل اخیر این تیم - اتفاقی که برای اولین بار از سال 2008 رخ داد - به شدت از عملکرد مدیران باشگاه ناراضی است اکنون به صورت رسمی به آنها گفته است که دیگر نمی خواهد در نوکمپ بماند. او این موضوع را با ارسال یک فکس به اطلاع باشگاه رسانده است و باشگاه نیز دریافت این فکس را تایید نموده است.

طبق توافقی که مسی با باشگاه بارسلونا هنگام عقد قرارداد قبلی اش انجام داد او قبل از تاریخ دهم ژوئن هر سال می تواند درخواست جدایی اش را به باشگاه اعلام کند اما سال جاری با توجه به وقفه سه ماهه ای که به خاطر شیوع کرونا در اروپا شکل گرفت مهلت او برای اعلام درخواست جدایی اش به تمدید شده است. قرارداد مسی بند فسخی 700 میلیون یورویی دارد اما بعید به نظر می رسد که باشگاهی حاضر و قادر به پرداخت این رقم باشد. به همین دلیل باشگاه باید به مذاکره با مشتریان مسی که شامل تیم های اینتر و منچسترسیتی و پاری سن ژرمن می شوند رضایت دهد.

طبق آخرین اخبار نشریه مارکا درباره درخواست مسی از باشگاه بارسلونا هیئت مدیره باشگاه بارسلونا پس از اطلاع از خواسته مسی به صورت اضطراری تشکیل جلسه داده است تا شرایط را برای جلب نظر وی و متقاعد کردنش به ماندن در تیمی که 20 سال در آن بازی نموده آنالیز نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1186

به "مسی به صورت رسمی خواستار جدایی شد، هیئت مدیره بارسلونا جلسه اضطراری برگزار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی به صورت رسمی خواستار جدایی شد، هیئت مدیره بارسلونا جلسه اضطراری برگزار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید