تبدیل آسان و سرراست عکس ها به فایل PDF با اپلکیشن Photos to Pdf

به گزارش مجله پیامک، گاهی در مورد بعضی چیزهایی که به نظرمان بدیهی هستند نمی نویسیم و بعد می بینیم که همین چیزهای بدیهی سوال های خیلی ها هستند.

تبدیل آسان و سرراست عکس ها به فایل PDF با اپلکیشن Photos to Pdf

هفته پیش یکی از خواننده ها ایمیلی زده بود و نوشته بود که عادت دارد از کتاب ها با آی پد عکس می گیرد تا در وقت ها مرده مطالعه کند، اما راه آسانی برای انتقال این عکس ها به دیوایس های دیگر ندارد و دوست دارد که راهی پیدا کند که این عکس ها را خیلی راحت در همان آی پد به PDF تبدیل کند.

در پاسخ باید بگویم که همان طور که احتمالا می دانید در آی دیوایس ها به راحتی می شود با انتخاب عکس های مورد نظر و بعد دادن دستور پرینت به صورت PDF، آنها را تبدیل به PDF کرد.

اما خودم شخصا این راه را چندان دوست ندارم! چرا؟!

چون iOS به صورت پیش فرض راهی برای کم کردن حجم عکس ها و تولید یک PDF کم حجم به ما نمی دهد.

اما اگر از اپلیکیشن پیشنهادی من، یعنی Photos to PDF Image converter استفاده کنید، همه چیز ساده تر می شود.

این اپلیکیشن رایگان است و خجم زیادی ندارد و محیط ساده ای دارد.

شما به سادگی می توانید عکس های مورد نظر را انتخاب کنید تا به یک PDF تبدیل شوند.

در قسمت تنظیمات این اپ، گزینه ای برای کم کردن حجم عکس ها است. شما اگر پایین ترین کیفیت این قسمت را انتخاب کنید، می توانید PDFهای نسبتا سبک و کم حجم تحویل بگیرید.حالا این فایل را می توانید به راحتی ذخیره کنید. از حجم اشغال شده آی دیوایس خود بکاهید و فایل را خیلی ساده به دیگران برسانید یا وارد گجت های دیگر خود کنید.

اگر عکس ها را با شتاب گرفته اید و صفحات کتاب زاویه دار و کج افتاده اند یا اگر می خواهید که گوشه های عکس را کراپ کنید یا عکس های رنگی را برای کاهش حجم سیاه سفید یا خاکستری کنید، در همین اپ امکان انجام این کار را دارید. هر چند که برای استفاده شخصی ممکن است نیاز به این مرحله نباشد و همان عکس های ساده برای تولید PDF برای شما مناسب تر باشند.

خب، امیدوارم با مطالعه این پست و نصب این اپ، کمک ناچیزی به بیشتر مطالعه کردن شما کرده باشم.

البته برخی دوستان به تناسب نیازشان ممکن است از اپ های ScannerPro - Evernote Scannable - Microsoft Office Lens و نظایر آن استفاده کنند. این اپ ها ممکن است امکانات بیشتری در دسترس شما قرار بدهند، اما محیط کاربری شان به سادگی اپ پیشنهاد من نیستند و من شخصا با همین اپ ساده بالا راحت تر هستم.

منبع: یک پزشک
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 632

به "تبدیل آسان و سرراست عکس ها به فایل PDF با اپلکیشن Photos to Pdf" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل آسان و سرراست عکس ها به فایل PDF با اپلکیشن Photos to Pdf"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید