به خاطر آقا مصطفی!

به گزارش مجله پیامک، محمد موسوی و بازگشت به والیبال ایران.شاید خیلی ها پیش بینی چنین اتفاقی را نمی کردند.حتی خود سید هم تمام تلاشش را کرد تا مثل فصل قبل لژیونر باشد اما نشد.

به خاطر آقا مصطفی!

کرونا، ویروسی که در دنیا فراگیر شد همه برنامه های موسوی را بهم ریخت. قرارداد او با تیم اولشتین به خاتمه رسیده بود با این حال وقتی پیشنهاد سایپا را دریافت کرد به آنها گفت:چند روز زمان می خواهم.

سید می خواست تصمیمی منطقی بگیرد و به همین دلیل هم بود که در نهایت سایپا را انتخاب کرد.او برای تصمیمی که گرفت دلایل زیادی دارد.

از کرونا گرفته تا حمایت دوستان و خانواده و البته آقا مصطفی، سرمربی سایپا که موسوی خواسته تا با بازگشتش یک چیز را برای این سرمربی حرفه ای جبران کند.

از تیم های زاویرچه ، راندوم لهستان، فنرباغچه و زراعت بانک ترکیه، کمرووی روسیه، ورونای ایتالیا و چند تیم دیگر پیشنهاد هایی رسیده بود.

فکرهایم را کردم و در نهایت تصمیمم را گرفتم.شرایط اقتصاد اروپا با این شرایط زیاد خوب نیست ضمن این که ترجیح دادم به ایران برگردم و با مصطفی کارخانه همکاری ام را ادامه بدهم.

کرونا مهم ترین دلیل درتصمیمی که گرفتم بود. نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما اصلا بعید نیست که دوباره برای رفتن به اروپا تصمیم دیگری بگیرم؛ البته سال آینده.

کمترین دستمزد در اروپا از بیشترین دستمزد در ایران بیشتر است.اما به چند دلیل من در لیگ ایران ماندم. دلایلی که برای خودم اهمیت زیادی دارند. گاهی در زندگی اتفاق هایی می افتد که در آن همه چیز پول نیست و هیچ نقشی را بازی نمی کند.

با این که سه چهار پیشنهاد خوب اروپایی داشتم و هر طور که تحلیل می کردم می دیدم از نظر اقتصادی به نفعم بود اما نمی توانستم سالن خالی از تماشاچی و شهر با محدودیت به دلیل کرونا و خیلی از چیزهای دیگر را تحمل کنم. مگر می گردد والیبال بدون تماشاگر یا شهر سوت و کور را تحمل کرد؟

حداقل اینجا خانواده و دوستانم هستند و شرایط سخت را برایم قابل تحمل می نمایند. قبلا هم گفته ام آدمی احساسی هستم و چند پیشنهاد خوب را به دلیل همین احساسی که داشتم در سال ها قبل رد نموده ام. در هر صورت هر کسی یک اخلاقی دارد و من هم این شکلی هستم.

پارسال که از شهرداری ارومیه رفتم خسارت زیادی به آقا مصطفی خورد، خواستم پارسال را جبران کنم تا سال آینده که دوباره به اروپا برگردم. من یک ماه درگیر سبک و سنگین کردن شرایط برای انتخاب تیمم بود اما راضی ام که با سایپا تمام کردم.

مازیار فیروزی - ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1085

به "به خاطر آقا مصطفی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به خاطر آقا مصطفی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید