کویت یک رزمایش دریایی با استفاده از مهمات واقعی برگزار می کند

به گزارش مجله پیامک، وزارت کشور کویت از برگزاری رزمایش دریایی در روزهای آینده در قلمروی آبی خود نزدیک جزایرالقرعون و ام المرادم خبر داد.

کویت یک رزمایش دریایی با استفاده از مهمات واقعی برگزار می کند

به گزارش گروه بین الملل مجله پیامک، کویت شنبه گفت که قصد دارد طی روزهای آینده رزمایش دریایی را با استفاده از سلاح ها و مهمات واقعی برگزار کند.

به نوشته کونا خبرگزاری رسمی کویت، گارد ساحلی کویت اعلام کرده که این رزمایش در قلمروی آبی این کشور و با استفاده از سلاح ها و مهمات واقعی برگزار می شود.

وزارت کشور کویت روز شنبه گفت این رزمایش در قلمروی آبی این کشور دوشنبه و سه شنبه آینده برگزار می شود. مکان برگزاری این رزمایش نیز نزدیک جزایرالقرعون و ام المرادم اعلام شده است.

وزارت کشور کویت در حالی نسبت به تردد دریایی هنگام برگزاری این رزمایش هشدار داده که هیچگونه اشاره ای به جزئیات بیشتر و اهداف برگزاری این رزمایش نکرده است.

این در حالی است که فرماندهی ستاد کل ارتش کویت چندی قبل گفت به دلیل اوضاع متشنج کشور و منطقه، تصمیم گرفته است آمادگی رزمی برخی از یگان های خود را افزایش دهد. ارتش کویت در آن برهه گفت که این اقدامات، پیشگیرانه بوده و می بایست در چنین شرایطی برای حفظ امنیت و تمامیت کشور از هرگونه خطرات احتمالی اتخاذ شود. (جزئیات بیشتر)

ارتش این کشور همچنین تاکید کرده بود که به دنبال حمله به تأسیسات نفتی آرامکو، با نیروهای مسلح عربستان سعودی و کشورهای دوست هماهنگی و تماس مستمر دارد. (جزئیات بیشتر)

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 581

به "کویت یک رزمایش دریایی با استفاده از مهمات واقعی برگزار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کویت یک رزمایش دریایی با استفاده از مهمات واقعی برگزار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید