کاهش انتقال کرونا با جاصابونی اتوماتیک

به گزارش مجله پیامک، یکی از ابزارهایی که می توانند میزان انتقال میکروب و ویروس را کاهش دهند، جاصابونی هایی هستند که نیازی به لمس کردن یا زدن دکمه آنها وجود ندارد.

کاهش انتقال کرونا با جاصابونی اتوماتیک

در حال حاضر، انواع گوناگونی از جاصابونی های مخصوص صابون های فوم در بازار هستند که احتیاجی به لمس کردن ندارند تا امکان انتقال آلودگی کاهش یابد. این دستگاه ها در شکل ها و اندازه های متفاوتی وجود دارند و شاید نام آشنایی نداشته باشند اما ناشناس بودن نام یک محصول، لزوما به معنای بی کیفیت بودن آن نیست.

فورتی فور (Forty4)، یک جاصابونی جدید است که برای استفاده از صابون فوم ابداع شده است.

یک مزیت خوب فورتی فور این است که نباید حتما برای آن صابون فوم که معمولا هزینه بالایی دارد خریداری کرد؛ بلکه می توان مایع صابون معمولی را به همراه میزان مناسبی از آب در آن به کار برد تا فوم مناسب آماده گردد. تنها کافی است صابون را در محفظه بریزید، آب را به آرامی به آن اضافه کنید و سپس آنها را هم بزنید.

یکی دیگر از ویژگی های فورتی فور، محفظه عظیم آن است که گنجایش 450 میلی لیتر را دارد و اغلب احتیاجی نیست که دوباره پر گردد.

شاید فورتی فور، زیباترین مدل از چنین جاصابونی هایی نباشد اما عدم احتیاج به لمس کردن آن، یک نقطه قوت به شمار می رود که می تواند میزان انتقال آلودگی را در شرایط همه گیری کروناویروس کاهش دهد.

فورتی فور می تواند وظیفه خود را به صورت اتوماتیک و بدون احتیاج به لمس شدن انجام دهد و انتخاب خوبی برای دستشویی و آشپزخانه به شمار می رود.

منبع تامین نیروی فورتی فور، تنها دو باتری است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1191

به "کاهش انتقال کرونا با جاصابونی اتوماتیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش انتقال کرونا با جاصابونی اتوماتیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید