ظهور یک اوبامای جوان در رویارویی با ترامپ

به گزارش مجله پیامک، ترامپ تنها ساعتی بعد از این که بتو اورورک رسما اعلام نمود قصد حضور در رقابت های ریاست جمهوری سال آینده را دارد در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را پرسید، گفت: دیدمش. (هنگام حرف زدن) دست هایش را خیلی تکان می دهد. به خودم گفتم این دیوانه است یا این که همین طوری حرف می زند !

ظهور یک اوبامای جوان در رویارویی با ترامپ

خبرنگاران- بتو اورورک، نماینده سابق مجلس تگزاس که نوامبر گذشته تا مرز شکست تدکروز در رقابت های مجلس سنا پیش رفت، رسما برای حضور در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات اعلام آمادگی نموده است . او یکی از چهره های نوظهور حزب دموکرات در ایالت تگزاس است که بسیاری شانس فراوانی برای او قایل شده اند .

اورورک در سخنرانی اعلام نامزدی خود گفته هر کدام از 15 نامزد دموکرات که تاکنون اعلام آمادگی کردند از دونالد ترامپ بهترند . بتو اورورک که 46 سال دارد نوامبر گذشته و در جریان انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا در ایالت تگزاس که پایگاه قوی و تاریخی جمهوری خواستار است برابر سناتور با سابقه تدکروز برای ورود به مجلس سنا رقابت کرد و با وجود شکست توانست در جذب آرا و یکپارچه کردن دموکرات های تگزاس بسیار پیروز عمل کند.

عملکرد او به عنوان یک نامزد دموکرات در تگزاس طی چند دهه اخیر بی سابقه ارزیابی شد و به همین علت هم بسیاری او را چهره مناسبی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 خواندند. بعضی حتی او را یک اوبامای جدید معرفی کردند. به همین علت هم ورود او به کارزار های مقدماتی انتخابات سال آینده تا حدود زیادی قابل پیش بینی بود.

ترامپ تنها ساعتی بعد از این که بتو اورورک رسما بیان کرد قصد حضور در رقابت های ریاست جمهوری سال آینده را دارد در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را پرسید، گفت: دیدمش. (هنگام حرف زدن) دست هایش را خیلی تکان می دهد. به خودم گفتم این دیوانه است یا این که همین طوری حرف می زند !

منبع: شهروند

منبع: زندگی امروز
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 191

به "ظهور یک اوبامای جوان در رویارویی با ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظهور یک اوبامای جوان در رویارویی با ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید