طاهرنژاد: کارگزاران با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید

رئیس ستاد انتخابات حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه این حزب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید، گفت: کارگزاران آمادگی ندارد در هیچ بحثی درباره مشروط شدن انتخابات شرکت کند.

طاهرنژاد: کارگزاران با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید

یدالله طاهرنژاد در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات حزب کارگزاران، اظهار کرد: راهبردهای کلی حزب برای انتخابات توسط کمیته سیاسی معین شده و در کمیته سیاسی نیز راهکارهای اجرایی معین می گردد.

وی درباره راهبرد کلی کارگزاران برای انتخابات ادامه داد: کارگزاران برای انتخابات حتما با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید. برداشت نادرستی از صحبت های اخیر دبیرکل کارگزاران درباره شورای عالی سیاستگذاری شده و همین برداشت ها مبنای تحلیل نادرست شده است. کارگزاران از ابتدای فعالیت خود همواره در کنار جریان اصلاحات و از بانیان و فعالان شورای عالی بوده است. دو نفر از اعضای برجسته حزب یعنی علیرضا سیاسی به نمایندگی از کارگزاران و فرزانه ترکان به عنوان شخص حقیقی در شورای عالی حضور دارند.

این فعال سیاسی همچنین با بیان اینکه ستاد انتخابات کارگزاران برنامه های خود را به شورای عالی سیاستگذاری اعلام خواهد نمود، اضافه نمود: امیدواریم با تصویب و عملیاتی شدن این برنامه ها شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و شکل گیری مجلسی قدرتمند باشیم.

طاهرنژاد توضیح داد: کارگزاران هوادار حضور پرشور در انتخابات است و آمادگی ندارد در هیچ بحثی درباره مشروط شدن انتخابات شرکت کند. به هر حال انتخابات در سال های گذشته با یک سازوکاری برگزار شده است هر چند این سازوکار اشکالاتی دارد که باید برطرف گردد. به هر حال باید انتخابات را پرشور برگزار کرد، مخصوصا در این شرایط کشور که به انتخابات باشکوه و پرشور نیازمندیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 13 مهر 1398 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 341

به "طاهرنژاد: کارگزاران با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهرنژاد: کارگزاران با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید