تیراندازی به سمت همسر به دلیل اختلافات خانوادگی

به گزارش مجله پیامک، فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری فردی که شب گذشته در یکی از محله های شهر اراک به سمت همسرش تیراندازی نموده و متواری شده بود اطلاع داد و گفت: ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد.

تیراندازی به سمت همسر به دلیل اختلافات خانوادگی

به گزارش گروه اجتماعی مجله پیامک، فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری فردی که شب گذشته در یکی از محله های شهر اراک به سمت همسرش تیراندازی نموده و متواری شده بود اطلاع داد و گفت: ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد.

براساس اعلام پلیس، سردار حسن مفخمی شهرستانی در بیان جزئیات این خبر گفت: شب گذشته برابر با بیست و هشتم دی ماه امسال در یکی از محله های شهرستان اراک، گزارش تیراندازی به پلیس اعلام و در آنالیز های به عمل آمده از سوی مأموران معین شد که مردی 33 ساله به علت اختلافات اقتصادی با همسرش، با یک قبضه اسلحله او را مجروح و مورد اصابت گلوله قرارداده و سپس از صحنه وقوع تیراندازی متواری شده است.

وی ادامه داد: با تحقیقات و آنالیز های انجام شده پلیس، محل اختفای این فرد در کمتر از 2 ساعت در مراحل تخصصی انجام شده در یکی از روستا های شهرستان خنداب شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان نمود: پایان پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضائی و کنترل نامحسوس محل اختفای تیرانداز فراری، در عملیات غافلگیرانه مأموران، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سردار مفخمی شهرستانی در ادامه گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار کرد: متهم دستگیر شده در بازپرسی های انجام شده لب به اعتراف گشوده و اظهار کرد که در روز حادثه به علت بعضی اختلافات با همسرش درگیر شده و با یک قبضه اسلحله که از قبل در اختیار داشته، او را مجروح و مورد اصابت گلوله قرار داده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی گردیده گفت: فرد مصدوم نیز بلافاصله بعد از این واقعه به بیمارستان انتقال شد که حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 752

به "تیراندازی به سمت همسر به دلیل اختلافات خانوادگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی به سمت همسر به دلیل اختلافات خانوادگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید