تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری

به گزارش مجله پیامک، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران بیان کرد: شهردار تهران طی تماس با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در مورد آزادی بازداشت شدگان مصاحبه کرد.

تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری

ایسنا نوشت: محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در تازه ترین توئیت های خود از اتخاذ تصمیمات جدید برای مقابله با پدیده دلخراش حیوان آزاری اطلاع داد و ضمن تشریح آخرین اقدامات و تصمیمات مدیریت شهری پایتخت برای جلوگیری از وقایع دلخراش حیوان آزاری، نوشت: در نشست مشترک شهردار و رئیس شورای شهر تهران با بعضی فعالین محیط زیست در مورد وقایع دلخراش حیوان آزاری تصمیماتی اتخاذ شد:

1- موضوع نظارت بر طرح ساماندهی حیوانات در سطح شهر تهران به جهت رعایت مسائل تخصصی به اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار واگذار شد.

2- دفتری در شهرداری تهران با مسئولیت جمعی از فعالان، پیگیری و نظارت بر جلب حمایت سمن ها در این زمینه را انجام خواهد داد.

3- برای ساماندهی وضعیت فعلی تصمیماتی با حضور مقامات شهرداری اخذ شد که مدیریت ذیربط پیگیری می کند.

4- تاکید شد بین فعالان و حامیان واقعی حقوق حیوانات و کسانی که در پی سو استفاده های سیاسی از افکار و احساسات عمومی هستند تفاوت وجود دارد.

5- شهردار تهران طی تماس با فرمانده محترم نیروی انتظامی تهران بزرگ در مورد آزادی بازداشت شدگان مصاحبه نمود و امید است شاهد گشایش لازم باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 309

به "تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید